יום ראשון 19 מאי 2024     כניסה למערכת
 מידע נוסף
 מיקום השרת בתוך הארגון

בנוסף לאפשרות של רכישת פורטל iscool במסלול אירוח שיתופי בשרתי חברת "שחף" ובשונה ממערכות אחרות הקיימות היום בשוק, מאפשרת חברת "שחף" התקנת פורטל iscool על השרת היושב פיזית בארגון החינוכי. מיקומו של השרת בתוך הארגון החינוכי מספק מספר יתרונות הניתנים לציון: 

  • פשטות העלאת חומר לאתר בית הספר
    משתמש מורשה יכול להעלות חומר לאתר בעזרת תקליטור/דיסק און קי במהירות וביעילות מבלי לבקש זאת מגורם אחר מרוחק , ובכך לקצר את תהליך הוספת החומר.
  • מהירות תגובה
    מיקומו של השרת בארגון החינוכי מקנה מהירות תגובה גבוהה , מצב המאפשר צפייה נוחה במאגרי המידע ושימוש קל ונוח בהם.
  • אי תלות טכנית
    מיקומו של השרת בארגון החינוכי מונע את התלות הטכנית בגורמים חיצוניים ומאפשר למשתמשים המורשים בארגון לתפעל את המערכת באופן שוטף ועצמאי.

פרטים נוספים במסלולי רכישה

 ניהול עצמי

המערכת לא דורשת ידע בתכנות או בבניית אתרי אינטרנט. בעלי התפקיד בארגון מקבלים את כל הכלים והידע הנדרשים לשם בניית דפי האינטרנט, ביצוע שינויים ותחזוקת האתר.

כך נמנעת התלות באנשי מקצוע חיצוניים ומתאפשר ניהול קל ונח של הפורטל הארגוני.

 מודולים חיצוניים ופיתוח מודולים

בעלי ההרשאות בתוך הארגון החינוכי מקבלים את כל הכלים הנדרשים על מנת להתקין מודולים נוספים לתוך מערכת iscool ולהשתמש בהם. תשתית של המערכת iscool מאפשרת הוספת מודולים שונים מתוך האינטרנט שפותחו ע"י חברות שונות או לפתח ולהוסיף מודולים באופן עצמאי ללא תלות בחברת שחף.

פיתוחה של מערכת iscool לא נפסק בשלב זה אלא נמשך כל הזמן וחברת שחף תשמח לפתח מודולים חדשים בהתאם לדרישות של ארגון החינוכי. צוות הפיתוח לומד כל העת את הצרכים החדשים העולים מהשטח ומתרגם זאת לפתרונות במערכת iscool, דבר המבטיח את עדכניות המערכת ופתיחותה לפונקציות חדשות בתחום החינוך.
 ממשקים למחשבי כף יד ומכשירים ניידים

במערכת iscool קיימת אופציה להתממשקות למכשירים ניידים, כמו, מחשבי כף יד וטלפונים סלולאריים ע"י מימוש של ממשק משתמש המתאים לגודל המסך של המכשיר הנייד. תמיכה מלאה לתקשורת גלישה בGPRS- או דור שלישי. אפשרות של שליחת עדכונים דרך SMS בהתאם לצורך המועלה ע"י הארגון החינוכי.

היתרון הגדול הוא בכך שהמשתמשים אינם מחויבים להיות מול מחשב נייח על מנת להתעדכן בשינויים והודעות המיועדות להם, אלא, יכולים לצפות בהן במכשירים ניידים אחרים.

 עיצוב גראפי
מערכת iscool מתאפיינת בהחלפה מהירה של עיצוב גראפי (סקינים) דבר המאפשר התאמה אישית לצרכי המשתמש ולרצונו, בקלות ובמהירות.
שחף מ.מ.מ. © כל הזכויות שמורות   |   אמייל: info@iscool.co.il   |   טלפון: 054-7654207, 054-7501817